Ранг листе ОШ,,Доситеј Обрадовић“ Ћићевац

Читалићи 2014.

Резултати

1.и 2. Разред

                                      Креативци

 

ранг шифра име и презиме
  1. награда
Лептирић 555 Николина                  Ристић 12
  1. награда
Мачка Невена    Миленковић  21
  1. награда
Цвет 818 Ана

Миљковић 12

 

Маратонци

 

ранг шифра име и презиме
  1. награда
Јагодица Милица

Антић 11

  1. награда
Шарена жирафа  
  1. награда
Брзић Љубица

Антић 11

 

Похвале

 

  • Лав 856 –
  • Бубамара – Теодора Вељковић 21
  • Љубичица 2006 – Нина Мијатовић 11
  • Птица 189 – Филип Ранитовић 12
  • Фудбал 111 – Филип Месарић 12
  • Штене – Петра Младеновић 21
  • Бубамара 321 – Ена Ђокић 12
  • Зумбул


Читалићи 2014.

Резултати

3.и 4. Разред

                                      Креативци

 

ранг шифра име и презиме
  1. награда
Лав 144 Василије

Добричанин 41

  1. награда
Ветрењача 111 Анђела

Цветковић 31

  1. награда
   

 

Маратонци

 

ранг шифра име и презиме
  1. награда
Јабука 100 Карла

Пејић 41

  1. награда
Бамби Сара

Ралић 42

  1. награда
Без шифре Јана

Кркић 41

 

Похвале

 

  • Миа 1 – Теодора  Станојевић  41
  • Машина 351
  • Машница 2752003 – Петра Башић 42
  • Клеопатра 300 – Кристина Петковић 41

Читалићи 2014.

Резултати

5. и 6. Разред

                                      Креативци

 

ранг шифра име и презиме
  1. награда
Гусар Урош Кладањчић

53

  1. награда
Партизан 10310111 Ања Лубисављавић 61
  1. награда
Кључ 184 Ивана Анђелковић

6

 

Маратонци

 

ранг шифра име и презиме
  1. награда
Морска звезда Милица Мишић

53

  1. награда
Барбика Анђела Кркић

51

  1. награда
Српски језик Анђела Петковић

63

 

Похвале

 

  • Леопард 258 (                                   )
  • Мали принц Б 623( Наташа Костић 61 )
  • Лошми 361 ( Милош Вуковић 6)
  • Ружа 313 ( Стефана Топаловић 61 )

 

Читалићи 2014.

Резултати

7. и 8. Разред

                                      Креативци

 

ранг шифра име и презиме
  1. награда
Симерија 23 Јелисавета Милисављевић 72
  1. награда
Чинчила 3 Наталија Миљковић

71

  1. награда
Манго 999 Александра Пауновић

72

 

Маратонци

 

ранг шифра име и презиме
  1. награда
Симерија 23 Јелисавета Милисављевић 72
  1. награда
Kale&Co Стефана Јанковић

72

  1. награда
Тигар 007 Срђан Радосављевић

82

 

Похвала за креативност

 

  • Теа Стилтон 2
  • Теа Стилтон 142
  • Милка
  • Звончица

Похвала за маратонце

  • Роземида 32
  • Ружа 123

Ранг листа ОШ,,Десанка Максимовић“ Зајечар

 

ЧИТАЛИЋИ 2014.

ОШ,, Десанка  Максимовић“ – Зајечар

КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА

Читалићи кликераши

 

разред/

одељење

пласман име и презиме ученика напомена
IV-3
  1. место
Милица Стошић  
IV-3
  1. место
Зоран Лунгановић  
IV-3
  1. место
Ива Стевановић  
IV-3
  1. место
Ања Живановић  
IV-3
  1. место
Марија Ђорђевић  
IV-3
  1. место
Марија Буковић  
IV-3
  1. место
Марија Станојев  
IV-3
  1. место
Милица Николић  
IV-3 Специјална награда Јована Бећировић  
Читалићи креативци

 

разред/

одељење

пласман име и презиме ученика напомена
IV-3
  1. место
Зоран Лунгановић  
IV-3
  1. место
Ива Стевановић  
IV-3
  1. место
Милица Николић  

Ранг листа ОШ,,Војвода Пријезда“ Сталаћ

РАНГ ЛИСТА ОШ „Војвода Пријезда“, Сталаћ

ЧИТАОЦИ КРЕАТИВЦИ

1. и 2. разред име и презиме учитељ
1. место Марија Антић Данијела Живковић
1. место Јована Векић Данијела Живковић
2. место Сара Бабић Весна Весковић
     
3. и 4.  разред име и презиме учитељ
1. место Богдана Тамбурић Јелена Бишевац
2. место Тања Младеновић Слађана Нагулић
3. место Јелена Милошевић Јелена Бишевац

 

 

КРЕАТИВЦИ

од 5. до 8.

име и презиме наставник разред
1. место Миља Бабић Зорица Мишова
1. место Невена Марковић Зорица Мишова
2. место Анђела Јовановић Зорица Мишова

 

 Читалић ПРОПАГАТОР: Милена Михајловић, 5. разред

Награђени ученици ОШ,,Иван Вушовић“ Ражањ

Ученици наставника Предрага Барјактаровића већ по редовном програму имају задатак – писање Читалачког дневника, коме сам сигурна сам, много радују.

Зато ће још сречнији бити они, који су добили награде:

ОШ „Иван Вушовић“ Ражањ

Читалићи

дневник читања – награђени ученици: 

Анђела Миленковић 5-1

Александар Ђокић 5-2

Ева Миљковић 6-1

Милена Миленковић 6-2

Јелена Рајковић 7-1

Анђела Милић 7-2

Кристина Тимић 8-1

Јована Крстић 8-2 

руководилац пројекта Барјактаровић Предраг

 

ЧЕСТИТАМО!

Ранг-листе у ОШ,,Јован Јовановић Змај“ Ал. Рудник

Читалићи 2014 ОШ “ Ј.Ј.Змај“ Алексиначки Рудник

КЛИКЕРАШИ

1.разред  
1. место Митра Богдановић 10
2.место Анастасија Кодрић 9,50
2.место Петар Захаријев 9,50
3.место Марија Љубисављевић  
2.разред  
1.место Илија Живковић 13
1.место Николина Поповић 13
2.место Сандра Крстић 12,50
3.место Немања Марковић 12,00
3.место Сања Василов 12,00
3.место Милан Петровић 12,00
3.разред  
1.место Милица Станковић 15
2.место Даница Станковић 14,50
3.место Анастасија Антић 13
4.разред  
1.место Јована Миљковић 11,50
2.место Анастасија Милојковић 11
3.место Илија Брзаковић 10
6.разред  
1.место Селена Стојановић 8
2.место Катарина Анђелковић 7,50
3.место Теодора Ибров 7
7.разред  
1.место Марија Спасић 5,5

КРЕАТИВЦИ

1.разред  
1. место Петар Захаријев
2.место Јана Стошић
2.место Марија Љубисављевић
3.место Тијана Живковић
3.место Ангелина Павловић
2.разред  
1.место Вук Миленковић
2.место Наталија Милојковић
3.место Илија Живковић
3.разред  
1.место Кристина Аранђеловић
2.место Ива Ловренчић
2.место Даница Станковић
3.место Милица Станковић
4.разред  
1.место Јована Тасев
2.место Милица Тасев
3.место Јована Стојановић
5.разред  
1.место Александар Кадрић
6.разред  
1.место Милица Здравковић
2.место Селена Стојановић
7.разред  
1.место Марија Спасић

ЧИТАЛИЋИ 2014. У КАПЛАРУ


У среду, 9. априла 2014. године у Основној школи ,,Димитрије Тодоровић Каплар” уКњажевцу организовано је такмичење Кликераша, категрије Међушколског пројекта Читалићи 2014. У категорији Кликераша учествовали су ученици петог разреда и постигли следеће резултате:

Наташа Ракић-1.место , Ива Стојковић – 2.место, Никола Стефановић – 3.место и Катарина Тодоровић – похвала.

ДНЕВНИЦИ
ТРЕЋИ РАЗРЕД
Јована Кодић – 1.место
Ива Тодоровић – 2.место
Марија Милошевић – 3.место
Катарина Гојковић – 3.место

ПЕТИ РАЗРЕД
Катарина Тодоровић – 1.место
Ива Стојковић – 2. место

Ранг-листе ОШ,,Десанка Максимовић“ Катун

Коначна ранг листа са именима првопласираних ученика (I-VIII разр.)  са  Школског такмичења  у оквиру пројекта ,,Читалићи“, одржаног 09.04.2014. у  ОШ ,,Десанка Максимовић“у Катуну

пласман Име и презиме ученика Разред Школска јединица Збир

поена

Шифра
 1. Сандра Голубовић

 

 1. Липовац 19 Чуперак
 2. Александра Живић

 

 1. Липовац 17 Снупи
 3. Јована Ивановић

 

 1. Добрујевац 16 Јока
похвала Тијана Матејевић  1. Липовац 15 Беба
похвала Ирена Димитријевић  1. Липовац 15 Цврчак
похвала Катарина Рашић  1. Бели Брег 14 Цвет
похвала Саша Јанковић  1. Катун 11 Фудбал
похвала Немања Ивковић  1. Црна Бара 11 Горила
похвала Никола Радовановић  1. Црна Бара 11 Лав Лео
похвала Анђела Станковић  1. Станци 10 Листићи
похвала Немања Миловановић  1. Врело 9 Добар дечак
 1. Наташа Филиповић

 

 2. Липовац 20 Звездица
 2. Анђела  Матић

 

 2. Липовац 19 Срцуленце
 3. Магдалена Милојевић

 

 2. Дражевац 18 Барбика
похвала Кристијан Крстић  2. Дражевац 17 Трактор
похвала Стефана Марјановић  2. Катун 17 Барби
похвала Никола Костић  2. Бели Брег 15 Пинокио
похвала Лазар Радовановић  2. Црна Бара 12 К.К.Зебра
похвала Тијана Радовановић  2. Црна Бара 12 Моја жирафа
похвала Милица Цветковић  2. Дражевац 11 Хибискус
похвала Вељко Милошевић  2. Катун 11 Нинџа корњача
похвала Петар Миладиновић  2. Катун 10 Беј Блејд
 1. Андрија Стојадиновић

 

 3. Г.Крупац 19 11070
 2. Никола Николић

 

 3. Добрујевац 18 Компјутер
 3. Јована Матејевић

 

 3. Липовац 17 Први снег
 3. Александра Војиновић  3. Пруговац 17 Негован
 3. Анастасија Радић  3. Добрујевац 17 Дрво
 3. Стефана Голубовић  3. Липовац 17 Лептирић
похвала Дуња Драгић  3. Добрујевац 16 Школа
похвала Богдан Милијић  3. Дражевац 16 Лопта
похвала Данијел Миловановић  3. Пруговац 15 Пежо
похвала Сара Вељковић  3. Катун 14 Винкс
похвала Невена Миловановић  3. Врело 14 Црвена лала
похвала Филип Милетић  3. Станци 13 Разлиставање
похвала Анђела Стојковић  3. Станци 13 Видело
похвала Петар Митровић  3. Дражевац 13 Клаудио
похвала Исидора Ивковић  3. Црна Бара 12 Лептирићи у стомаку
похвала Марко Филиповић  3. Дољи Крупац 12 Препелица
похвала Теодора Милосављевић  3. Дражевац 10 Бубамара
похвала Мина Бранковић  3. Дражевац 9 Дуга
похвала Петар Милијић  3. Дражевац 4 Срце
 1. Теодора Радојковић

 

 4. Липовац 20 Ватромет
 1. Петар Китић

 

 4. Бели Брег 20 06427
 2. Александра Ристић

 

 4. Дражевац 19 Љубичица
 2. Невена Живадиновић

 

 4. Доњи Крупац 19 Плави анђео
 3. Јелена Станковић

 

 4. Дражевац 17 Маслачак
 3. Јована Ракић

 

 4. Преконози 17 Месечево дете
похвала Милица Радић  4. Дражевац 15 Вила
похвала Милица Стојановић  4. Дражевац 15 Цветић
похвала Наталија Стојадиновић  4. Добрујевац 15 Читалићи
похвала Александра Рашић  4. Бели Брег 15 Тигар
похвала Анастасија Поповић  4. Дражевац 14 Принцеза
похвала Анђела Петковић  4. Г.Крупац 14 11420
похвала Андријана Миловановић  4. Врело 12 Увек насмејана
похвала Милица Радовановић  4. Црна Бара 12 Цвет цветић
похвала Александар Рашић  4. Бели Брег 10 Пудлица
похвала Јован Мишић  4. Катун 8 Сунђер Боб
 1. Емилија Милутиновић

 

 6. Катун 19 08.12.2001.
 2. Емилија Ристић

 

 6. Катун 18 13.04.2001.
 2. Наталија Павковић

 

 5. Катун 18 7746
 3. Наташа Живковић

 

 6. Катун 17 14.07.2001.
 3. Емилија Петковић

 

 6. Катун 17 разредна
похвала Дијана Андрејевић  5. Катун 16 Твити

 

похвала Јелена Динић  6. Катун 16 25.4.2001.
похвала Кристина Јовић  5. Катун 15 Ружица
похвала Јована Живановић  6. Катун 12 23.04.2000.
 1. Стефан Спасић  8. Катун 19 bboy
 1. Анђела Стојадиновић  8. Г.Крупац 19 140114
 2. Милица Рашић  8. Г.Крупац 18 Месечев цвет
 2. Биљана Јанковић  8. Г.Крупац 18 06061
 3. Ана Милошевић  8. Катун 17 Пчелица
похвала Тијана Милијић  8. Ниш

ОШ,,Иво Андрић“

16 150215
похвала Сандра Ракић  7. Г.Крупац 12 Разредни

  Чланови Комисије за прегледање Дневника (1. до 4. разред)

                                                                                        1. Славољуб Рашић

                                                                                        2. Бранислава Маринковић

                                                                                        3. Маја РадоманЦветићанин

                                                                        Супервизор:

                                                                                        Сузана Здравковић

                                                                     Чланови Комисије за прегледање Дневника (5. до 8. разред)

                                                                                       1. Иван Панчић

                                                                                       2. Јована Стојковић

                                                                                       3. Маја РадоманЦветићанин

                                                                        Супервизор:

                                                                                        Сузана Здравковић

 

У Катуну,

14.04.2014.год.

Резултат избора најбољег лого-знака у оквиру пројекта Читалићи 2014.

ТИТУЛА ЧИТАЛИЋ ПРОПАГАТОР

број пласман пропагатор разред  
   1. место Милица Стојановић

 

 4. Дражевац
 74.  1. место Катарина Стојадиновић  5. Катун

 

  похвала Кристина Јовић  5. Катун
 75. похвала Сандра Марјановић  5. Катун
  похвала Наталија Павковић  5. Катун
 76. похвала Давид Лазаревић  5. Катун
 77. похвала Никола Лазаревић  5. Катун
  похвала Јелена Динић  6. Катун
  похвала Емилија Ристић  6. Катун
 78. похвала Теодора Милетић  6. Катун
  похвала Анђела Стојадиновић  8. Г.Крупац
 79. похвала Марко Костић  6. Г.Крупац
 80. похвала Братислав Благојевић  7. Катун
 81. похвала Никола Живковић  7. Катун
 82.  похвала Јелена Ђорђевић  8. Г.Крупац
 83.  похвала Стефан Цветановић  6. Г.Крупац
   похвала Анастасија Поповић  4. Дражевац
   похвала Милица Радић  4. Дражевац
   похвала Емилија Милутиновић  6. Катун
 84.  похвала Марко Радовановић  5. Катун
   похвала Дијана Андрејевић  5. Катун
   похвала Емилија Петковић  6. Г.Крупац
   похвала Анђела Милошевић  8. Катун
   похвала Милица Рашић  8. Г.Крупац

Комисија:

Бранка Јовановић, председник

Маја Радоман Цветићанин

Сузана Здравковић

У Катуну,

14.04.2014.год

 

Читалићи 2014.

 

ОШ,,Десанка Максимовић“ Катун


 Учествовала 84 ученика у 6 узрасних категорија: 1, 2, 3, 4, 5.и6. разред и 7. и 8. разред и 2 такмичарске категорије – креативци (дневници) и промпотери (лого).

За нас сви су победници!!!

Школски тим чинили:

 

1. Вукоман Радовановић, учитељ

2. Снежана Антанасковић, учитељ

3. Предраг Аранђеловић, учитељ

4. Зоран Савић, учитељ

5. Олгица Бошковић, учитељ

6. Биљана Ракић, учитељ

7. Виолета Радовановић, учитељ

8. Снежана Стојковић, учитељ

9. Славољуб Рашић, учитељ

10. Бранислава Маринковић, учитељ

11. Богомир Војиновић, учитељ

12. Бојан Стојилковић, учитељ

13.Душица Ђорђевић, учитељ

14. Иван Панчић, наст. српског

15. Велизар Велимировић, наст. српског

16. Бранка Јовановић, наст. ликовног

17. Јована Стојковић, наст. енглеског

18. Ивана Миленовић Тодоровић, наст. еглеског

19. Сузана Здравковић, стр. сарадник

  Координатор:

 Маја Радоман Цветићанин, школски библиотекар

У Катуну,

14.04.2014.год.

Ранг-листа ОШ,,Вук Караџић“-Житковац

ЧИТАЛИЋИ 2014.

ОШ,,Вук Караџић“ – Житковац

КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА

 

Читалићи кликераши

  1. РАЗРЕД

разред/

одељење

пласман

име и презиме ученика

Име наставника

1/1 Житковац

 1.место

Давид Чедић

Миле милијевић

½ Житковац

 2. место

Ива Здравковић

Марина Стојановић

Прћиловица

 3. место

Ања Илић

Љиљана Ђорђевић

 

 

  1. РАЗРЕД

 

Житковац

 1. место

Аница Станковић

Срђана Ђурђевћ

Моравац

 2. место

Мартин Петровић

Данијела Стефановић

Прћиловица

 3. место

Мартина Милошевић

Станиславка Милићевић

 

 

  1. РАЗРЕД

 

Житковац

 1. место

Лазар Станковић

Зорица Тошић

Лужане

 2. место

Кристина Миловановић

Ивана Алексић

Житковац

 3. место

Андрија Живадиновић

Соња Митровић

 

 

4.РАЗРЕД

 

Прћиловица

 1. место

Јована Симић

Биљана Симоновић

Житковац

 2. место

Лука Цветковић

Мирјана Станојевић

Моравац

 3. место

Анђела Петровић

Радица Михајловић

 

 

5.РАЗРЕД

 

5/2

 1. место

Мирјана Денић

Љиљана Богдановић

5/4

 2. место

Теодора Асејев

Љиљана Богдановић

5/4

 3. место

Лазар Веселиновић

Љиљана Богдановић

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧИТАЛИЋИ КРЕАТИВЦИ

 

разред/

одељење

пласман

име и презиме ученика

Име наставника

први

 1. место

Aлекса Срећковић

Весна Станисављевић

 

 

 

 

други

 1. место

Анђела Цветановић

Данијела Стефановић

 

 2. место

Бојана Досковић

Данијела Стефановић

 

 2. место

Мартин Петровић

Данијела Стефановић

 

 3. место

Емилија Срећковић

Данијела Стефановић

 

 3. место

Јована Милошевић

Данијела Стефановић

 

 

 

 

трећи

 1. место

Кристина Миловановић

Ивана Алексић

 

 2. место

Андријана Костић

Оливера Павловић

 

 

 

 

пети

 1. место

Јелена Урошевић

Љиљана Богдановић

 

 2. место

Мирјана Денић

Љиљана Богдановић

 

 3, место

Лазар Веселиновић

Љиљана Богдановић

 

 

 

 

седми

 1. место

Јована Величковић

Бранка Виденовић

 

 2. место

Јелена Костић

Бранка Виденовић

 

 3. место

Викторија Марковић

Бранка Виденовић

 

 3. место

Александра Илић

Бранка Виденовић

 

 

 

 

Читалићи пропагатори

 

разред/

одељење

пласман

име и презиме ученика

Име наставника

6/2

  1. место

Анђела Јанковић

Ивана Мирковић

Ранг-листа ОШ,,Вожд Карађорђе“ Алексинац

 

разред/одељење пласман име и презиме ученика
I/3 Прво место Јевтић Наталија
I/2 Прво  место Миљковић Илија
I/2 Друго место Ђорђевић Матија
I/1 Треће место Стојановић Анастасија
I/3         похвала Петровић Нина
I/3 похвала Спалаковић Лазар
I/2 похвала Стојковић Ана
I/2 похвала Бранковић Наталија
I/1 похвала Трајковић Анастасија
I/2 похвала Белић Константин
I/2 похвала Ивковић Тадија
I/1 похвала Денић Павле
I/2 похвала Нешић Николија
I/1 похвала Живковић Уна
I/3 похвала Миленковић Ања
I/1 похвала Велиновић Петра
I/1 похвала Јовановић Милица
I/1 похвала Јовановић Давид
I/3 похвала Ђорђевић Нина
I/1 похвала Стојановић Алекса
II/1 Прво место Франета Јана
II/1 Друго место Патрногић Лука
II/1 Треће место Живковић Лола
II/1     похвала Вељковић Теодора
II/1     похвала Динић Ива
II/1     похвала Митровић Тома
II/1     похвала Јеремић Матеја
II/1     похвала Mиловановић Милица
II/1     похвала Богосављевић Јана
II/3     похвала Аксалић Андрија
II/1     похвала Миленковић Петар
II/1     похвала Мирчић Елена
II/3     похвала Коцић Мирјана
II/1     похвала Крунић Филип
II/1     похвала Цекић Дуња
II/2     похвала Ружић Јања
II/3     похвала Јовановић Андреа
II/3     похвала Илић Милица
III/2 Прво место Митић Ема
III/2 Друго место Милев Лука
III/2 Треће место Андрејев Теа
III/3 Треће место Вујовић Данило
III/2     похвала Микић Никола
III/2     похвала Видановић Костадин
III/2     похвале Ђорић Ивана
III/2     похвале Живадиновић Урош
III/3     похвале Стојановић Кристина
III/2     похвале Стојановић Никола
III/3     похвале Томић Ђорђе
III/2     похвале Милетић Јана
III/3     похвале Маринковић Ива
III/3     похвале Вучевић Данило
III/2     похвале Ковачевић Лука
IV/3 Прво место Костић Јелена
IV/1 Прво место Петровић Часлав
IV/3 Друго место Димитријевић Алекса
IV/3 Треће место Илић Викторија
IV/2   похвала Богићевић Алекса
IV/2   похвала Живић Марко
IV/3   похвала Милановић Емилија
IV/1   похвала Јовић Никола
IV/2   похвала Милановић Теа
IV/3   похвала Милојковић Анђела
IV/1   похвала Велиновић Марко
ГЛ.   похвала Јанићијевић Ђорђе
IV/2   похвала Вукић Јован
Iv/2   похвала Гајић Сара
IV/2   похвала Јовановић Кристина
IV/2   похвала Костадинов Катарина
IV/3   похвала Димитријевић Анђела
IV/2   похвала Стаменковић Стефан
IV/2   похвала Митић Бојана
IV/1   похвале Миљковић Теодора
IV/2   похвале Стојановић Јована
IV/2   похвале Живановић Војин
IV/2   похвале Османовић Есмералда
IV/2   похвале Марко Јовановић
 V/4 Прво место Златановић Андреј
 V/4 Друго место Станковић Лазар
 V/4 Треће место Јовић Јелена
 V/4   похвале Мишкељин Мартина
 V/4   похвале Миловановић Мања
 V/4   похвале Денчев Анђела
VI/3 Друго место Јанићијевић Милица
VI/3 Друго место Стојковић Валентина
VII/4 Прво место Стојковић Огњен
VII/1 Друго место Димитријевић Јован
VII/1 Треће место Миленковић Младен
VII/2 Треће место Петровић Мина
VII/3    похвала Јовановић Страхиња
VII/3    похвала Чудић Богдан
VIII/1    похвала Арсенијевић Марина
VIII/1    похвала Јојић Маја
VIII/1    похвала Јојић Бојана
VIII/1    похвала Војиновић Јелена
разред/одељење пласман име и презиме ученика
I/1 Прво место Теодора Вељковић
I/3 Друго место Наталија Јевтић
II/1 Друго место Милица Миловановић
II/1 Треће место Јана Франета
II/1   похвале Лола Живковић
I/3   похвала Нина Ђорђевић
I/3   похвала Миленковић Ања
II/1   похвале Петровић Анђела
II/1   похвале Динић Ива
II/1   похвале Миленковић Петар
II/1   похвале Богосављевић Јана
IV/1 Прво место Ивана Милосављевић
III/2 Друго место Војин Цветићанин
IV/2 Треће место Марко Живић
III/2    похвале Душан Бошковић
III/2    похвале Наталија Радисављевић
IV/3    похвале Анђела Димитријевић
IV/3    похвале Христина Живковић
III/2    похвале Маша Димитријевић
III/2    похвале Теа Андрејев
III/2    похвале Невена Здравковић
III/2    похвале Страхиња Милосавлјевић
III/2    похвале Јана Милетић
III/2    похвале Сара Станковић
IV/3    похвале Анђела Ђорђевић
IV/3    похвале Емилија Милановић
IV/3    похвале Анђела Димитријевић
IV/3    похвала  Емилија Петровић
VI/3  Прво место   Валентина Стојковић
V/4 Друго место Анђела Марковић
V/4 Треће место Мартина Мишкељин
V/4   похвала Мања Миловановић
V/4   похвала Јелена Јовић
V/4   похвала Марта Митровић
V/4   похвала Анђела Денчев
VII/3 Прво место Миљана Ђорђевић
VII/1 Друго место Брзаковић Јована
разред/одељење пласман име и презиме ученика
  1. место
учешће
разред/одељење

*за ученике

име и презиме ученика/наставника/стр. сарадника
учитељ Биљана Цолић
учитељ Мирјана Хабе
учитељ Данијела Васић
учитељ Ружица Јовановић
учитељ Соња Ђорђевић
учитељ Дејан Коцић
учитељ Снежана Миловановић
учитељ Анкица Рашић
учитељ Слађана Видојевић
учитељ Биљана Миладиновић
учитељ Слађана Дачић
учитељ Драган Алексић
наст. Весна Миленкович Златановић
наст. Маја Радоман Цветићанин
стр.сар. Мирјана Новковић
стр.сар. Снежана Петровић

координатор:

Славица Павловић, школски библиотекар

Ранг-листа ОШ,,Вук Караџић“ Дољевац

 

ЧИТАЛИЋИ 2014.

ОШ ВУК КАРАЏИЋ“

КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА

 

Читалићи кликераши/кративци

 

 

Разред/

одељење

Пласман
и поени

Име и презиме ученика

Учитељ,
професор

 

ПРВИ

1. м. 14

ДУЊА РАНКОВИЋ, МАЛОШИШТЕ

Мира Пејчић

 

 

1. м. 14

МИЉАНА МЛАДЕНОВИЋ, МАЛОШИШтЕ

Мира Пејчић

 

 

2. м. 13

МИХАЈЛО ЦВЕТКОВИЋ, ШАРЛИНАЦ

Тањица Станковић

 

 

3. м. 12

НЕМАЊА ЦВЕТКОВИЋ, МАЛОШИШТЕ

Адријана Пејчић

 

ДРУГИ

1. м. 20

МИОНА СТОЈКОВИЋ, ПУКОВАЦ

Вишња Тошић

 

 

1. м. 20

НИНА СТОЈАНОВИЋ, ОРЉАНЕ

Горица Јовановић

 

 

2. м. 19

МИЛА МИТИЋ, ШАРЛИНАЦ

Тањица Станковић

 

 

3. м. 18,5

МЛАДЕН ЗДРАВКОВИЋ, ПУКОВАЦ

Вишња Тошић

 

 

3. м. 18,5

КАТАРИНА ЂОКИЋ, ПУКОВАЦ

Вишња Тошић

 

ТРЕЋИ

1. м. 19

СТЕВАН МИТИЋ, МАЛОШИШТЕ

Данијела Митровић

 

 

1. м. 19

ТЕОДОРА ЈОВАНОВИЋ, МАЛОШИШТЕ

Благица Стојановић

 

 

2. м. 18

ИНЕС ТАСИЋ, МАЛОШИШТЕ

Данијела Митровић

 

 

2. м. 18

ДАНИЦА МИЛЕНКОВИЋ, МАЛОШИШТЕ

Благица Стојановић

 

 

2. м. 18

АЛЕКСАНДРАМИЛОСАВЉЕВИЋ, МАЛОШ.

Благица Стојановић

 

 

3. м. 16

ЕМИЛИЈА ЈОВАНОВИЋ, МАЛОШИШТЕ

Данијела Митровић

 

 

3. м. 16

САВА НИКОЛИЋ, МАЛОШИШТЕ

Данијела Митровић

 

ЧЕТВРТИ

1. м. 20

ИЛИЈА ЂОРЂЕВИЋ, ЧАПЉИНАЦ

Даниела Ранчић

 

 

2. м. 17

НАЂА СПАСИЋ, ОРЉАНЕ

Соња  Јовановић

 

 

2. м. 17

САРА НИКОЛИЋ, МАЛОШИШТЕ

Снежана Милошевић

 

 

3. м. 16

ЈЕЛЕНА СТЕФАНОВИЋ, ОРЉАНЕ

Соња Јовановић

 

 

3. м. 16

АНАСТАСИЈА СТОЈАНОВИЋ, ОРЉАНЕ

Соња Јовановић

 

ПЕТИ

1. м. 23

АЛЕКСАНДРА МИТИЋ, ДОЉЕВАЦ

Горица Станковић

 

 

2. м. 21,5

МИЛИЦА БЛАГОЈЕВИЋ, ДОЉЕВАЦ

Горица Станковић

 

 

3. м. 18

МАРИЈА ИГЊАТОВИЋ, ДОЉЕВАЦ

Данијела Стојановић

 

 

3. м. 18

ТИЈАНА ВУЛИЋ, ДОЉЕВАЦ

Данијела Стојановић

 

ШЕСТИ

1. м. 17

ЈОВАНА ВЕЛИЧКОВИЋ, ПУКОВАЦ

Тања Стојановић

 

 

2. м. 16,5

ПЕТРА МИЛЕНКОВИЋ, ДОЉЕВАЦ

Власта ЦЕНИЋ

 

 

2. м. 16,5

ИСИДОРА МАРЈАНОВИЋ, ДОЉЕВАЦ

Власта ЦЕНИЋ

 

 

3. м. 16

ЈЕЛЕНА ВЕЛИЧКОВИЋ, ПУКОВАЦ

Тања Стојановић

 

СЕДМИ

1. м. 20

ИВАНА ВУЛИЋ, ДОЉЕВАЦ

Власта ЦЕНИЋ

 

 

2. м. 19

ЈОВАНА ЛИВАДИЋ, ДОЉЕВАЦ

Власта ЦЕНИЋ

 

 

2. м. 19

НИКОЛЕТА МИТИЋ, ДОЉЕВАЦ

Власта ЦЕНИЋ

 

 

3. м. 17

МИЛИЦА ЂОРЂЕВИЋ, ДОЉЕВАЦ

Власта ЦЕНИЋ

 

 

 

 

 

 

 

 

Читалићи пропагатори

 

 

 

ОСМИ

  1.  1. м.

Сенад Ихтимани, Пуковац

Тања Стојановић

         

 

 

У АКЦИЈИ УЧЕСТВОВАЛО 52 УЧЕНИКА ОШ „ВУК КАРАЏИЋ“ ДОЉЕВАЦ.
УЧЕНИЦИ СУ ИЗ 6 СЕЛА: ЦЕНТРАЛНА ШКОЛА ДОЉЕВАЦ И ОДЕЉЕЊА У ПУКОВЦУ,  МАЛОШИШТУ, ОРЉАНУ, ЧАПЉИНЦУ И ШАРЛИНЦУ.  
СА ЊИМА ЈЕ РАДИЛО  11 УЧИТЕЉА И 4 ПРОФЕСОРА ЈЕЗИКА.

 АКЦИЈУ ВОДИО ТИМ У САСТАВУ:

ДАНИЈЕЛА РАКИЋ-МИТРОВИЋ, учитељица из Малошишта

ДАНИЕЛА РАНЧИЋ, учитељица из Чапљинца

ДАНИЈЕЛА СТОЈАНОВИЋ, наставник из Дољевца

ТАЊА СТОЈАНОВИЋ, наставник из Пуковца

ВЛАСТА ЦЕНИЋ, НАСТАВНИК ИЗ ДОЉЕВЦА, КООРДИНАТОР ТИМА.

 

 

 

 

СВАКИ УЧЕСНИК „ЧИТАЛИЋА“ У ОШ У ДОЉЕВЦУ ЈЕ ПОБЕДНИК И  ДОБИЈА КЊИГУ И ДАРОВНИЦУ ЗА УЧЕШЋЕ. НАГРАДЕ СЕ УРУЧУЈУ 16. МАЈА 2014. Г. НА 15. „СУСРЕТИМА ПРОСВЕТНИХ РАДНИКА КЊИЖЕВНИХ СТВАРАЛАЦА ЗА ДЕЦУ“ У ЈАВНОЈ БИБЛИОТЕЦИ У ДОЉЕВЦУ.

ТАДА ЋЕ БИТИ ОРГАНИЗОВАНА И ИЗЛОЖБА НАЈУСПЕШНИЈИХ ДНЕВНИКА ЧИТАЊА СА ОВОГОДИШЊИХ „ЧИТАЛИЋА“.

 

У Дољевцу, 14. марта 2014. г.                                                                          координатор:                                                                                                       

                                                                                                                     Власта Ценић