Tag Archive | Резултати 2014.

Ранг листе ОШ,,Доситеј Обрадовић“ Ћићевац

Читалићи 2014.

Резултати

1.и 2. Разред

                                      Креативци

 

ранг шифра име и презиме
  1. награда
Лептирић 555 Николина                  Ристић 12
  1. награда
Мачка Невена    Миленковић  21
  1. награда
Цвет 818 Ана

Миљковић 12

 

Маратонци

 

ранг шифра име и презиме
  1. награда
Јагодица Милица

Антић 11

  1. награда
Шарена жирафа  
  1. награда
Брзић Љубица

Антић 11

 

Похвале

 

  • Лав 856 –
  • Бубамара – Теодора Вељковић 21
  • Љубичица 2006 – Нина Мијатовић 11
  • Птица 189 – Филип Ранитовић 12
  • Фудбал 111 – Филип Месарић 12
  • Штене – Петра Младеновић 21
  • Бубамара 321 – Ена Ђокић 12
  • Зумбул


Читалићи 2014.

Резултати

3.и 4. Разред

                                      Креативци

 

ранг шифра име и презиме
  1. награда
Лав 144 Василије

Добричанин 41

  1. награда
Ветрењача 111 Анђела

Цветковић 31

  1. награда
   

 

Маратонци

 

ранг шифра име и презиме
  1. награда
Јабука 100 Карла

Пејић 41

  1. награда
Бамби Сара

Ралић 42

  1. награда
Без шифре Јана

Кркић 41

 

Похвале

 

  • Миа 1 – Теодора  Станојевић  41
  • Машина 351
  • Машница 2752003 – Петра Башић 42
  • Клеопатра 300 – Кристина Петковић 41

Читалићи 2014.

Резултати

5. и 6. Разред

                                      Креативци

 

ранг шифра име и презиме
  1. награда
Гусар Урош Кладањчић

53

  1. награда
Партизан 10310111 Ања Лубисављавић 61
  1. награда
Кључ 184 Ивана Анђелковић

6

 

Маратонци

 

ранг шифра име и презиме
  1. награда
Морска звезда Милица Мишић

53

  1. награда
Барбика Анђела Кркић

51

  1. награда
Српски језик Анђела Петковић

63

 

Похвале

 

  • Леопард 258 (                                   )
  • Мали принц Б 623( Наташа Костић 61 )
  • Лошми 361 ( Милош Вуковић 6)
  • Ружа 313 ( Стефана Топаловић 61 )

 

Читалићи 2014.

Резултати

7. и 8. Разред

                                      Креативци

 

ранг шифра име и презиме
  1. награда
Симерија 23 Јелисавета Милисављевић 72
  1. награда
Чинчила 3 Наталија Миљковић

71

  1. награда
Манго 999 Александра Пауновић

72

 

Маратонци

 

ранг шифра име и презиме
  1. награда
Симерија 23 Јелисавета Милисављевић 72
  1. награда
Kale&Co Стефана Јанковић

72

  1. награда
Тигар 007 Срђан Радосављевић

82

 

Похвала за креативност

 

  • Теа Стилтон 2
  • Теа Стилтон 142
  • Милка
  • Звончица

Похвала за маратонце

  • Роземида 32
  • Ружа 123
Advertisements

Ранг листа ОШ,,Десанка Максимовић“ Зајечар

 

ЧИТАЛИЋИ 2014.

ОШ,, Десанка  Максимовић“ – Зајечар

КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА

Читалићи кликераши

 

разред/

одељење

пласман име и презиме ученика напомена
IV-3
  1. место
Милица Стошић  
IV-3
  1. место
Зоран Лунгановић  
IV-3
  1. место
Ива Стевановић  
IV-3
  1. место
Ања Живановић  
IV-3
  1. место
Марија Ђорђевић  
IV-3
  1. место
Марија Буковић  
IV-3
  1. место
Марија Станојев  
IV-3
  1. место
Милица Николић  
IV-3 Специјална награда Јована Бећировић  
Читалићи креативци

 

разред/

одељење

пласман име и презиме ученика напомена
IV-3
  1. место
Зоран Лунгановић  
IV-3
  1. место
Ива Стевановић  
IV-3
  1. место
Милица Николић  

Ранг листа ОШ,,Војвода Пријезда“ Сталаћ

РАНГ ЛИСТА ОШ „Војвода Пријезда“, Сталаћ

ЧИТАОЦИ КРЕАТИВЦИ

1. и 2. разред име и презиме учитељ
1. место Марија Антић Данијела Живковић
1. место Јована Векић Данијела Живковић
2. место Сара Бабић Весна Весковић
     
3. и 4.  разред име и презиме учитељ
1. место Богдана Тамбурић Јелена Бишевац
2. место Тања Младеновић Слађана Нагулић
3. место Јелена Милошевић Јелена Бишевац

 

 

КРЕАТИВЦИ

од 5. до 8.

име и презиме наставник разред
1. место Миља Бабић Зорица Мишова
1. место Невена Марковић Зорица Мишова
2. место Анђела Јовановић Зорица Мишова

 

 Читалић ПРОПАГАТОР: Милена Михајловић, 5. разред

Награђени ученици ОШ,,Иван Вушовић“ Ражањ

Ученици наставника Предрага Барјактаровића већ по редовном програму имају задатак – писање Читалачког дневника, коме сам сигурна сам, много радују.

Зато ће још сречнији бити они, који су добили награде:

ОШ „Иван Вушовић“ Ражањ

Читалићи

дневник читања – награђени ученици: 

Анђела Миленковић 5-1

Александар Ђокић 5-2

Ева Миљковић 6-1

Милена Миленковић 6-2

Јелена Рајковић 7-1

Анђела Милић 7-2

Кристина Тимић 8-1

Јована Крстић 8-2 

руководилац пројекта Барјактаровић Предраг

 

ЧЕСТИТАМО!

Ранг-листе у ОШ,,Јован Јовановић Змај“ Ал. Рудник

Читалићи 2014 ОШ “ Ј.Ј.Змај“ Алексиначки Рудник

КЛИКЕРАШИ

1.разред  
1. место Митра Богдановић 10
2.место Анастасија Кодрић 9,50
2.место Петар Захаријев 9,50
3.место Марија Љубисављевић  
2.разред  
1.место Илија Живковић 13
1.место Николина Поповић 13
2.место Сандра Крстић 12,50
3.место Немања Марковић 12,00
3.место Сања Василов 12,00
3.место Милан Петровић 12,00
3.разред  
1.место Милица Станковић 15
2.место Даница Станковић 14,50
3.место Анастасија Антић 13
4.разред  
1.место Јована Миљковић 11,50
2.место Анастасија Милојковић 11
3.место Илија Брзаковић 10
6.разред  
1.место Селена Стојановић 8
2.место Катарина Анђелковић 7,50
3.место Теодора Ибров 7
7.разред  
1.место Марија Спасић 5,5

КРЕАТИВЦИ

1.разред  
1. место Петар Захаријев
2.место Јана Стошић
2.место Марија Љубисављевић
3.место Тијана Живковић
3.место Ангелина Павловић
2.разред  
1.место Вук Миленковић
2.место Наталија Милојковић
3.место Илија Живковић
3.разред  
1.место Кристина Аранђеловић
2.место Ива Ловренчић
2.место Даница Станковић
3.место Милица Станковић
4.разред  
1.место Јована Тасев
2.место Милица Тасев
3.место Јована Стојановић
5.разред  
1.место Александар Кадрић
6.разред  
1.место Милица Здравковић
2.место Селена Стојановић
7.разред  
1.место Марија Спасић

ЧИТАЛИЋИ 2014. У КАПЛАРУ


У среду, 9. априла 2014. године у Основној школи ,,Димитрије Тодоровић Каплар” уКњажевцу организовано је такмичење Кликераша, категрије Међушколског пројекта Читалићи 2014. У категорији Кликераша учествовали су ученици петог разреда и постигли следеће резултате:

Наташа Ракић-1.место , Ива Стојковић – 2.место, Никола Стефановић – 3.место и Катарина Тодоровић – похвала.

ДНЕВНИЦИ
ТРЕЋИ РАЗРЕД
Јована Кодић – 1.место
Ива Тодоровић – 2.место
Марија Милошевић – 3.место
Катарина Гојковић – 3.место

ПЕТИ РАЗРЕД
Катарина Тодоровић – 1.место
Ива Стојковић – 2. место

Ранг-листе ОШ,,Десанка Максимовић“ Катун

Коначна ранг листа са именима првопласираних ученика (I-VIII разр.)  са  Школског такмичења  у оквиру пројекта ,,Читалићи“, одржаног 09.04.2014. у  ОШ ,,Десанка Максимовић“у Катуну

пласман Име и презиме ученика Разред Школска јединица Збир

поена

Шифра
 1. Сандра Голубовић

 

 1. Липовац 19 Чуперак
 2. Александра Живић

 

 1. Липовац 17 Снупи
 3. Јована Ивановић

 

 1. Добрујевац 16 Јока
похвала Тијана Матејевић  1. Липовац 15 Беба
похвала Ирена Димитријевић  1. Липовац 15 Цврчак
похвала Катарина Рашић  1. Бели Брег 14 Цвет
похвала Саша Јанковић  1. Катун 11 Фудбал
похвала Немања Ивковић  1. Црна Бара 11 Горила
похвала Никола Радовановић  1. Црна Бара 11 Лав Лео
похвала Анђела Станковић  1. Станци 10 Листићи
похвала Немања Миловановић  1. Врело 9 Добар дечак
 1. Наташа Филиповић

 

 2. Липовац 20 Звездица
 2. Анђела  Матић

 

 2. Липовац 19 Срцуленце
 3. Магдалена Милојевић

 

 2. Дражевац 18 Барбика
похвала Кристијан Крстић  2. Дражевац 17 Трактор
похвала Стефана Марјановић  2. Катун 17 Барби
похвала Никола Костић  2. Бели Брег 15 Пинокио
похвала Лазар Радовановић  2. Црна Бара 12 К.К.Зебра
похвала Тијана Радовановић  2. Црна Бара 12 Моја жирафа
похвала Милица Цветковић  2. Дражевац 11 Хибискус
похвала Вељко Милошевић  2. Катун 11 Нинџа корњача
похвала Петар Миладиновић  2. Катун 10 Беј Блејд
 1. Андрија Стојадиновић

 

 3. Г.Крупац 19 11070
 2. Никола Николић

 

 3. Добрујевац 18 Компјутер
 3. Јована Матејевић

 

 3. Липовац 17 Први снег
 3. Александра Војиновић  3. Пруговац 17 Негован
 3. Анастасија Радић  3. Добрујевац 17 Дрво
 3. Стефана Голубовић  3. Липовац 17 Лептирић
похвала Дуња Драгић  3. Добрујевац 16 Школа
похвала Богдан Милијић  3. Дражевац 16 Лопта
похвала Данијел Миловановић  3. Пруговац 15 Пежо
похвала Сара Вељковић  3. Катун 14 Винкс
похвала Невена Миловановић  3. Врело 14 Црвена лала
похвала Филип Милетић  3. Станци 13 Разлиставање
похвала Анђела Стојковић  3. Станци 13 Видело
похвала Петар Митровић  3. Дражевац 13 Клаудио
похвала Исидора Ивковић  3. Црна Бара 12 Лептирићи у стомаку
похвала Марко Филиповић  3. Дољи Крупац 12 Препелица
похвала Теодора Милосављевић  3. Дражевац 10 Бубамара
похвала Мина Бранковић  3. Дражевац 9 Дуга
похвала Петар Милијић  3. Дражевац 4 Срце
 1. Теодора Радојковић

 

 4. Липовац 20 Ватромет
 1. Петар Китић

 

 4. Бели Брег 20 06427
 2. Александра Ристић

 

 4. Дражевац 19 Љубичица
 2. Невена Живадиновић

 

 4. Доњи Крупац 19 Плави анђео
 3. Јелена Станковић

 

 4. Дражевац 17 Маслачак
 3. Јована Ракић

 

 4. Преконози 17 Месечево дете
похвала Милица Радић  4. Дражевац 15 Вила
похвала Милица Стојановић  4. Дражевац 15 Цветић
похвала Наталија Стојадиновић  4. Добрујевац 15 Читалићи
похвала Александра Рашић  4. Бели Брег 15 Тигар
похвала Анастасија Поповић  4. Дражевац 14 Принцеза
похвала Анђела Петковић  4. Г.Крупац 14 11420
похвала Андријана Миловановић  4. Врело 12 Увек насмејана
похвала Милица Радовановић  4. Црна Бара 12 Цвет цветић
похвала Александар Рашић  4. Бели Брег 10 Пудлица
похвала Јован Мишић  4. Катун 8 Сунђер Боб
 1. Емилија Милутиновић

 

 6. Катун 19 08.12.2001.
 2. Емилија Ристић

 

 6. Катун 18 13.04.2001.
 2. Наталија Павковић

 

 5. Катун 18 7746
 3. Наташа Живковић

 

 6. Катун 17 14.07.2001.
 3. Емилија Петковић

 

 6. Катун 17 разредна
похвала Дијана Андрејевић  5. Катун 16 Твити

 

похвала Јелена Динић  6. Катун 16 25.4.2001.
похвала Кристина Јовић  5. Катун 15 Ружица
похвала Јована Живановић  6. Катун 12 23.04.2000.
 1. Стефан Спасић  8. Катун 19 bboy
 1. Анђела Стојадиновић  8. Г.Крупац 19 140114
 2. Милица Рашић  8. Г.Крупац 18 Месечев цвет
 2. Биљана Јанковић  8. Г.Крупац 18 06061
 3. Ана Милошевић  8. Катун 17 Пчелица
похвала Тијана Милијић  8. Ниш

ОШ,,Иво Андрић“

16 150215
похвала Сандра Ракић  7. Г.Крупац 12 Разредни

  Чланови Комисије за прегледање Дневника (1. до 4. разред)

                                                                                        1. Славољуб Рашић

                                                                                        2. Бранислава Маринковић

                                                                                        3. Маја РадоманЦветићанин

                                                                        Супервизор:

                                                                                        Сузана Здравковић

                                                                     Чланови Комисије за прегледање Дневника (5. до 8. разред)

                                                                                       1. Иван Панчић

                                                                                       2. Јована Стојковић

                                                                                       3. Маја РадоманЦветићанин

                                                                        Супервизор:

                                                                                        Сузана Здравковић

 

У Катуну,

14.04.2014.год.

Резултат избора најбољег лого-знака у оквиру пројекта Читалићи 2014.

ТИТУЛА ЧИТАЛИЋ ПРОПАГАТОР

број пласман пропагатор разред  
   1. место Милица Стојановић

 

 4. Дражевац
 74.  1. место Катарина Стојадиновић  5. Катун

 

  похвала Кристина Јовић  5. Катун
 75. похвала Сандра Марјановић  5. Катун
  похвала Наталија Павковић  5. Катун
 76. похвала Давид Лазаревић  5. Катун
 77. похвала Никола Лазаревић  5. Катун
  похвала Јелена Динић  6. Катун
  похвала Емилија Ристић  6. Катун
 78. похвала Теодора Милетић  6. Катун
  похвала Анђела Стојадиновић  8. Г.Крупац
 79. похвала Марко Костић  6. Г.Крупац
 80. похвала Братислав Благојевић  7. Катун
 81. похвала Никола Живковић  7. Катун
 82.  похвала Јелена Ђорђевић  8. Г.Крупац
 83.  похвала Стефан Цветановић  6. Г.Крупац
   похвала Анастасија Поповић  4. Дражевац
   похвала Милица Радић  4. Дражевац
   похвала Емилија Милутиновић  6. Катун
 84.  похвала Марко Радовановић  5. Катун
   похвала Дијана Андрејевић  5. Катун
   похвала Емилија Петковић  6. Г.Крупац
   похвала Анђела Милошевић  8. Катун
   похвала Милица Рашић  8. Г.Крупац

Комисија:

Бранка Јовановић, председник

Маја Радоман Цветићанин

Сузана Здравковић

У Катуну,

14.04.2014.год

 

Читалићи 2014.

 

ОШ,,Десанка Максимовић“ Катун


 Учествовала 84 ученика у 6 узрасних категорија: 1, 2, 3, 4, 5.и6. разред и 7. и 8. разред и 2 такмичарске категорије – креативци (дневници) и промпотери (лого).

За нас сви су победници!!!

Школски тим чинили:

 

1. Вукоман Радовановић, учитељ

2. Снежана Антанасковић, учитељ

3. Предраг Аранђеловић, учитељ

4. Зоран Савић, учитељ

5. Олгица Бошковић, учитељ

6. Биљана Ракић, учитељ

7. Виолета Радовановић, учитељ

8. Снежана Стојковић, учитељ

9. Славољуб Рашић, учитељ

10. Бранислава Маринковић, учитељ

11. Богомир Војиновић, учитељ

12. Бојан Стојилковић, учитељ

13.Душица Ђорђевић, учитељ

14. Иван Панчић, наст. српског

15. Велизар Велимировић, наст. српског

16. Бранка Јовановић, наст. ликовног

17. Јована Стојковић, наст. енглеског

18. Ивана Миленовић Тодоровић, наст. еглеског

19. Сузана Здравковић, стр. сарадник

  Координатор:

 Маја Радоман Цветићанин, школски библиотекар

У Катуну,

14.04.2014.год.